Untitled Document
   HAKKIMIZDA

Starduş sektöründe 1985 yılından beri piyasa kalitesi belirlemede öncü rol oynayan Starduş, İstanbul Altınşehir’de 3.500 m2′lik kapalı alanı olan kendine ait modern tesislerde üretilmektedir.

Starduş ürünlerinin İstanbul dışındaki bölge müdürlüklerini kaldırmış olup, Diğer illerde satış noktaları açmayı hedeflemiştir, Böylelikle bayilik sistemini kaldırmayı hedeflemiştir.

.
Starduş’lar hangi model olursa olsun, nem ve suya dayanıklı en kaliteli malzemelerden üretilir. Kullanım yerlerine göre en iyi cins alüminyum profil, elektrostatik boya, polistrilen levhalar, kaliteli fitiller ve işlevini yıllarca sürdüren rulmanlar kullanılır.

Starduş’ta kabin camlarına ayrı bir önem verilir. Tüm modellerde kırılmaya karşı dayanıklı özel üretim tamperli cam ve dayanıklı malzemeden üretilmiş bağlama aksamları kullanılır. Starduş için hijyen daima en önde gelir. Tüm modellerde; mikrop ve bakteri üremesini engelleyen kapalı ray sistemi ve anti bakteriyel silikonlar kullanılır.

Firmamızın İsmimizi kullanmaktan olan Sonstar, Sunstar, Allstar...vb Star ibareli herhangi bir yan marka ve ürünümüz  bulunmamaktadır, vatandaşlarımızdan bu konuda hassas olmalarını rica ederiz....

...::: STARDUŞ DUŞ VE KÜVET KABİNLERİ :::...
Kampanyalarımız

Güncel Duyurular
...::: STARDUŞ DUŞ VE KÜVET KABİNLERİ :::...